Doprava ZADARMO nad 60 EUR pri platbe VOPRED.

Aj pracovné oblečenie sleduje módne trendy

Pravidlá bezpečnosti práce sa nedajú obísť a ich nedodržiavanie znamená ohrozenie bezpečnosti zamestnancov. Preto je viac než dôležité, aby boli pracovníci vybavení vhodným a ochranným pracovným odevom. Zamestnávatelia niekedy dbajú viac na jeho užitočnosť a cenu, než na jeho vzhľad. Dnes je však možné skĺbiť príjemné s užitočným pracovné oblečenie môže byť praktické i módne.

pracovne oblecenie dualbp

V modernom a pohodlnom oblečení sa pracuje lepšie

Pravdou je, že keď sa cítime dobre, lepšie sa nám pracuje a našu spokojnosť je vidieť aj na výsledkoch našej práce. K dobrému pocitu pri práci môže prispieť aj kvalitné a módne pracovné oblečenie. Nezáleží na tom, či pracujete v strojárstve, stavebníctve alebo pracovné oblečenie využijete pri práci doma. Ako sa hovorí: šaty robia človeka, a tento výrok platí aj v prípade pracovného oblečenia.

Pri navrhovaní pracovného oblečenia sa stále viac uplatňujú nové materiály, farebné kombinácie a moderné strihy. V niektorých prípadoch je však nutné dodržiavať povinnosť nosiť reflexné farby. Môže sa to týkať pracovníkov na stavbe, v doprave a v ďalších prostrediach, kde hrozí riziko úrazu z dôvodu nedostatočnej viditeľnosti človeka. Prečo si však takúto prácu nespríjemniť?

Kvalitné pracovné oblečenie nie je len o priedušných materiáloch a komforte pohybu. Spoločnosti dnes dbajú na to, aby oblečenie zamestnancov vizuálne ladilo s filozofiou a reklamnou prezentáciou firmy. Patrí k tomu aj výber firemných farieb, takmer samozrejmosťou je potlač alebo nášivka loga firmy. Objavujú sa však aj rôzne farebné kombinácie a vzory, vďaka ktorým pôsobí pracovné oblečenie veselšie a moderne.

Pracovné oblečenie využíva nové materiály a strihy

Nevyhnutnosťou sú kvalitné materiály a pohodlné strihy, ktoré zaručia optimálnu možnosť pohybu a komfort pri práci. Moderné pracovné oblečenie je dnes vyrobené z nových materiálov, akým je napríklad nepremokavý softshell. Bundy vyrobené z tohto materiálu si získali veľkú obľubu nielen v oblasti pracovného oblečenia, ale aj v športe či turistike.

Klasickou voľbou sú rôzne verzie polyesteru, ktorý má široké uplatnenie v rôznych oblastiach pracovného oblečenia. Na obľube nestráca ani bavlna, ktorá je známa svojimi skvelými absorpčnými a priedušnými vlastnosťami, je tiež šetrná k citlivejšej pokožke.

Zamestnávateľ, ktorý chce svojim zamestnancom zabezpečiť komfort a ochranu pri práci, by si mal poriadne premyslieť, aké pracovné oblečenie svojmu tímu zabezpečí. Ideálnou voľbou pre zamestnávateľa je najať si spoločnosť, ktorá má s výrobou a údržbou pracovných odevov dostatočné skúsenosti. Ušetrí tak veľa času a môže mať istotu, že jeho zamestnanci budú vďaka modernému a kvalitnému oblečeniu dostatočne chránení a reprezentatívni.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie