Doprava ZADARMO nad 60 EUR pri platbe VOPRED.

O nás

Príbeh rodinnej firmy DUAL BP s.r.o. sa začal písať od roku 1998 v maličkých priestoroch na juhu Slovenska a postupne sme si vybudovali sieť najväčších maloobchodných predajní  OOPP na západnom Slovensku. 

Našim cieľom je ponúkať kompletný sortiment OOPP - všetko, čo potrebujete s poradenstvom a následným servisom. 

Prečo budete mať radosť s nami spolupracovať?

1. Máme viac ako 20-ročné skúsenosti so zásobovaním malých, stredných a aj tých najväčších firiem na Slovensku

2. Vlastníme dve chránené dielne - vieme Vám vystaviť náhradné plnenie na pracovné odevy zakúpené cez chránenú dielňu (viac info: 0905 229976)

3. Riešime obliekanie zamestnancov vo firmách, pomáhame s nastavením OOPP, navrhujeme pre Vás modely na mieru - samozrejme komplet s logami, potlačou a všetkým, čo k tomu patrí. 

4. Dievčatá na pobočkách sú vyškolené, preto nemusíte riešiť objednávku s centrálou, ale s pobočkou, ktorú máte najbližšie a navyše po zaregistrovaní sa na odber noviniek, získate od nás zľavy na každý nákup.

5. Dodávateľov si starostlivo vyberáme pre Vás, aby ste mali kvalitný tovar, minimum reklamácií a samozrejme výborné ceny. A na oplátku, dodávatelia si vyberajú nás:
SME VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR ZNAČKY SIXTON, DIADORA, DIAN, SIGGI, ISACCO na Slovensku a najväčší odberateľ značky PAYPER na Slovensku. 

6. Ceny sa robia na mieru pre klientov, ktorí zamestnávajú viac ľudí, preto nás neváhajte osloviť  náš tím obchodných zástupcov  TU .
    Alebo na mailom:       kontakt@dualbp.sk .

7. Zabezpečíme Vám revíziu výškových postrojov značky PORTWEST.

8. Poradenstvo pre firmy ohľadom BOZP, následný servis pre dlhoročných klientov.

9. Na internete ponúkame len zlomok výrobkov, naša ponuka je naozaj veľmi široká.


Tešíme sa z každej jednej spolupráce  - tešíme sa na VÁS.

Tím DUAL BP