Všetky pobočky znova otvorené. Tešíme sa na Vás.

O nás

Príbeh spoločnosti DUAL BP s.r.o. (po zmene právnej subjektivity) sa začal písať od roku 1998 v maličkých priestoroch na juhu Slovenska a postupne sme si vybudovali sieť najväčších maloobchodných predajní  OOPP na západnom Slovensku.  V každej predajni Vás čakajú milé dievčatá - milý personál, ktorý Vám ochotne pomôže s každou Vašou otázkou.

Našim cieľom je ponúkať kompletný sortiment OOPP - všetko, čo potrebujete s poradenstvom a následným servisom. Vyhovieme Vám ako cenovo – tak i po stránke kvality ponúkaného tovaru. Spolupracujeme len so spoľahlivými  a dôsledne vybranými dodávateľmi. Čo najrýchlejšie dodanie tovaru je pre nás samozrejmosťou. Najväčšou odmenou je pre nás, keď sa k nám klienti s radosťou vracajú :)   

Posledný rok sme pre Vás rozšírili ponuku  ošatenia pre gastronómiu, hotely a reštaurácie.   

V novembri 2013 sme získali štatút chránenej dielne a preto Vám vieme dať 100% náhradné plnenie (viac info na telefóne 0905 229976).   

Cez internetový portál sa Vám snažíme priblížiť našu ponuku a oživiť našu ponuku.

Na požiadanie Vám zašleme naše referencie, spracujeme cenovú ponuku, prípadne pošleme katalóg OOPP. Pomôžeme Vám zorientovať sa v aktuálnej legislatíve a zložitom systéme Európskych noriem.

Neváhajte nás kontaktovať prosím,  ako silná firma v obore vieme včas reagovať na akúkoľvek AKCIOVÚ ponuku našej konkurencie.