Doprava ZADARMO nad 60 EUR pri platbe VOPRED.

O nás

DUAL BP s.r.o. úspešne pôsobí na trhu 25 rokov a postupne spoločnosť vybudovala sieť najväčších maloobchodných predajní  OOPP na západnom Slovensku. 

Našim cieľom je ponúkať kompletný sortiment pracovných odevov, obuvi a celého sortimentu OOPP, vrátane poradenstva a následným servisom. 

Prečo budete mať radosť s nami spolupracovať?

1. Naše 25-ročné skúsenosti Vám garantujú, že Vám poradíme nielen najnovšie trendy v pracovných odevoch a obuvi, ale aj odborné poradenstvo ohľadom noriem, pod ktoré spadajú naše výrobky. 

2. Vlastníme CHRÁNENÚ DIEĽŇU  - vieme Vám vystaviť 100% náhradné plnenie na pracovné odevy zakúpené cez chránenú dielňuSAFETY collection s.r.o., i reklamné predmety . 

3. Riešime obliekanie zamestnancov vo firmách, pomáhame s nastavením OOPP, navrhujeme pre Vás modely na mieru - samozrejme komplet s logami, potlačou a všetkým, čo k tomu patrí. 

4. Dievčatá na pobočkách sú vyškolené, preto nemusíte riešiť objednávku s centrálou, ale s pobočkou, ktorú máte najbližšie a navyše po zaregistrovaní sa na odber noviniek, získate od nás zľavy na každý nákup.

5. Dodávateľov si starostlivo vyberáme pre Vás, aby ste mali kvalitný tovar, minimum reklamácií a samozrejme výborné ceny. A na oplátku, dodávatelia si vyberajú nás:
SME VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR ZNAČKY SIXTON, DIADORA UTILITY, DIAN, SIGGI, ISACCO, REBOOK, SKECHERS safety  na Slovensku a najväčší odberateľ značky PAYPERWEAR na Slovensku. 

6. Ceny sa robia na mieru pre klientov, ktorí zamestnávajú viac ľudí, preto nás neváhajte osloviť  náš tím obchodných zástupcov  TU .
    Alebo na mailom:       kontakt@dualbp.sk .

7. Zabezpečíme Vám revíziu výškových postrojov značky PORTWEST a iných značiek, zakúpených u nás.

8. Poradenstvo pre firmy ohľadom BOZP, následný servis pre dlhoročných klientov.

9. Na internete ponúkame len zlomok výrobkov, naša ponuka je naozaj veľmi široká.


Tešíme sa z každej jednej spolupráce  - tešíme sa na VÁS.

Tím DUAL BP